GSS Håndbold

GSS Håndbold

Del

Håndboldklub i Nuuk, Grønland 🤾🏽‍♂️🤾🏻‍♀️

17/08/2026

🤾‍♀️🤾‍♂️ GSS Håndbold – Træningstider 2026/27

────────

🇬🇱

Ukiup 2026/27 aallartinnerani sungiusartarfissat maanna piareerput.

Sungiusarnerit aallartissapput 18. august 2026.

Malugiuk piffissat uku sæsonip aallartinneranut atuummata. Sæsonip ingerlanerani allannguuteqartinneqarsinnaapput.

Takunissarsi qilanaaraarput! 💛💚

────────

🇩🇰

Her er vores træningstider for sæsonstart 2026/27.

Træningen starter 18. august 2026.

Bemærk, at træningstiderne gælder for sæsonstarten. Der kan senere komme mindre ændringer og justeringer.

Vi glæder os til en ny sæson! 💛💚

31/07/2026

Kamp 12

31/07/2026

Kamp 13: Perpignan - GSS I

31/07/2026

Kamp 12: GSS II - VIF II

30/07/2026

Kamp 11: S*K Viborg 2 - GSS 1

Greenland Pay - Betalingsløsninger til virksomheder i Grønland 29/07/2026

🤝 Greenland Pay ApS-imut qujanaq GSS Håndbold-imut tapersersuinerannut! 💚💛

Nuannaarutigaarput Greenland Pay ApS GSS Håndbold-ip sponsoriattut suleqatigileratsigu.

Tapersiinerat meeqqanut, inuusuttunut inersimasunullu klubitsinniittunut iluaqutaavoq, kiisalu Nuummi assammik arsarnermik ataatsimoornerlu ineriartortinneqarnissaannut tapersiisuulluni.

Qujanaq tatiginninnerannut – suleqatigiinneq pitsaasoq ingerlaqqissasoq qilanaaraarput! 🙌



🤝 Tak til Greenland Pay ApS for støtten til GSS Håndbold! 💚💛

Vi er glade for at have Greenland Pay ApS med som sponsor for GSS Håndbold.

Sponsoratet er med til at styrke vores arbejde for børn, unge og voksne i klubben og bidrager til at udvikle håndbolden og fællesskabet i Nuuk.

Tusind tak for tilliden – vi ser frem til et godt samarbejde! 🙌

Greenland Pay - Betalingsløsninger til virksomheder i Grønland Moderne betalingsterminaler, online betalingsløsninger og indløsningsaftaler med lokal support.

04/07/2026

Aajuku makitaasut 👏🏼

Makitaasimagussi besked’ikkut attavigitugut 👍🏼

Tapersersuisunut tamanut qujanarujussuaq 🙏🏻💚💛

04/07/2026

GSS Lodseddel - Makitsineq

Photos from GSS Håndbold's post 26/06/2026

🤾‍♂️ 𝗧𝗔𝗔𝗞 𝗙𝗢𝗞𝗨𝗦 𝗖𝗨𝗣 𝟮𝟬𝟮𝟲 – unammersuarneq iluatsilluartoq pillugu qujanaq! 🤾‍♀️

TAAK FOKUS CUP 2026 maanna naammassivoq, ullullu Inussivimmi inuusuttuaqqat assammik arsarlutik unammisaqattaarnerat nuannersumik pissanganartutullu qiviarsinnaavarput.

Unammersuarnerup nalaani unamminerit amerlasuut naligiiffioqisumik ingerlanneqarput, unamminerit amerlanersaat aatsaat naggataatigut 5-10 minutsit ingerlanerini aalajangerneqartarlutik – ilaalu aatsaat sekundit kingulliit ingerlanerini. Tamanna takutippaa inuusuttuaqqat arsartut piginnaasaqarnerat, piumassuseqarnerat aamma ilungersorlutik unammiumassuseqarnerat.

Unamminerit saniatigut nukappiaqqat aamma TAAK suleqatigalugu ullaakkut sungiusarput, aammalu saqqummiiffigineqarput. Ullut taakku assammik arsarnermik, ilikkagaqarnermik aamma ataatsimoornermik ulikkaarsimapput.

Inuusuttuaqqanut tamanut peqataasunut, unammersuarnerullu nuannersumik ingerlanneqarneranut peqataasunut, qamannga pisumik qujanaq.

Qujanaq 𝗦𝗔𝗞 𝗦𝗶𝘀𝗶𝗺𝗶𝘂𝘁, Nuummut angalallusi peqataagassi.
Qujanaq 𝗡Û𝗞 Nuummiit, 𝗚𝗦𝗦 Nuummiit aamma minnerunngitsumik 𝗕𝘆𝗵𝗼𝗹𝗱, Nuummi arsartunik assigiinngitsuneersunik katitigaasoq.

Aamma kajumissutsiminnik sulisut tamaasa qamannga pisumik qutsavigerusuppagut. Unammersuarneq sioqqullugu, unammersuarnerup nalaani aammalu naammassereernerata kingorna ikiuuttunut tamanut qujanaq.

Naggataatigut 𝗞𝗮𝗹𝗮𝗮𝗹𝗹𝗶𝘁 𝗡𝘂𝗻𝗮𝗮𝗻𝗻𝗶 𝗧𝗶𝗺𝗲𝗿𝘀𝗼𝗾𝗮𝘁𝗶𝗴𝗶𝗶𝘁 𝗞𝗮𝘁𝘁𝘂𝗳𝗳𝗶𝗮𝘁 – 𝗔𝗮𝗹𝗮𝘀𝗮 𝗣𝘂𝗹𝗷𝗲𝗻 qutsavigerusupparput, unammersuarnermik tapersersuimmat, taamaalillunilu aaqqissuussineq suli pitsaanerusumik ingerlanneqarsinnaasimalluni.

Aamma aningaasaliissuteqartugut qutsavigerusuppagut:

GrønlandsBANKEN
Faxe Kondi Grønland
ITTU.net
Davidsen
Greenland Pay ApS

Inuusuttuaqqat assammik arsarnerannut, timersornermi ataatsimoornermut aammalu ineriartortitsinermut tapersersuinersi pillugu qujanaq.

Tulliani naapinnissarput qilanaaraarput! 💚💛





🤾‍♂️ 𝗧𝗔𝗔𝗞 𝗙𝗢𝗞𝗨𝗦 𝗖𝗨𝗣 𝟮𝟬𝟮𝟲 – tak for en god turnering! 🤾‍♀️

TAAK FOKUS CUP 2026 er nu færdigspillet, og vi kan se tilbage på nogle rigtig gode og intense dage med ungdomshåndbold i Inussivik.

Turneringen bød på mange tætte kampe, hvor næsten alle opgør først blev afgjort i de sidste 5-10 minutter – og nogle kampe helt i de sidste sekunder. Det viser både niveauet, viljen og kampgejsten hos de unge spillere.

Udover kampene havde drengene også morgentræning i samarbejde med TAAK, og spillerne fik samtidig mulighed for at høre et spændende oplæg. Det har været nogle dage med masser af håndbold, læring og fællesskab.

En stor tak til alle de unge spillere, som har deltaget og været med til at skabe en fantastisk turnering.

Tak til 𝗦𝗔𝗞 𝗳𝗿𝗮 𝗦𝗶𝘀𝗶𝗺𝗶𝘂𝘁, som rejste til Nuuk for at deltage.
Tak til 𝗡Û𝗞 𝗳𝗿𝗮 𝗡𝘂𝘂𝗸, 𝗚𝗦𝗦 𝗳𝗿𝗮 𝗡𝘂𝘂𝗸 og ikke mindst 𝗕𝘆𝗵𝗼𝗹𝗱, som bestod af blandede spillere fra Nuuk.

Vi vil også gerne sende en kæmpe tak til alle de frivillige, som har hjulpet før, under og efter turneringen.

Til sidst vil vi rette en stor tak til 𝗚𝗿ø𝗻𝗹𝗮𝗻𝗱𝘀 𝗜𝗱𝗿æ𝘁𝘀𝗳𝗼𝗿𝗯𝘂𝗻𝗱 – 𝗔𝗮𝗹𝗮𝘀𝗮 𝗣𝘂𝗹𝗷𝗲𝗻, som har støttet turneringen og været med til at gøre det muligt at arrangere den endnu bedre.

Tak også til vores sponsorer:

GrønlandsBANKEN
Faxe Kondi Grønland
ITTU.net
Davidsen
Greenland Pay ApS

Tak for støtten til ungdomshåndbolden og fællesskabet omkring sporten.

Vi glæder os allerede til næste gang! 💚💛

Vil du plassere din virksomhed på toppen av Gym-listen i Nuuk?

Klik her for at gøre krav på din sponsorerede post.

Sted

Type

Adresse


Postboks 356
Nuuk
3900