Odmori.ba

Odmori.ba

Share

☀️NAJPOVOLJNIJE LJETOVANJE ☀️
⛱️🌴💥☀️🚍✈️✨️ Odmori.ba je turistička agencija osnovana od strane ljudi sa višegodišnjim iskustvom rada u turizmu.

Na našem tržištu postoji dugi niz godina, tačnije punih 8, samo što je od 2008 do 2014 godine
agencija osnovana pod nazivom ˝ Odmor iz snova ˝ , a od 2015 godine svoj naziv mijenja u ˝ Odmori.ba ˝. Iza naše agencije i stručnih ljudi postoji nebrojeno mnogo uspiješnih organizovanih putovanja, bilo da je riječ o ljetovanju, privatnim i poslovnima putovanjima, đačkim ekskurzijama ili individualnim p

25/08/2026

🍂🇮🇹 JESEN U ITALIJI | VENECIJA • VERONA • PADOVA 🇮🇹🍂
📅 16.10. – 18.10.2026.
💰 FIRST MINUTE CIJENA: 189 KM
🔥 Za prvih 20 prijava!

Vrijeme je za jedno predivno jesenje putovanje kroz neke od najljepših gradova Italije! 😍

Romantična Venecija, čarobna Verona i prelijepa Padova čekaju na vas. ✨

🏨 1 NOĆENJE SA DORUČKOM
Hotel 3*** regija Veneto

✅ CIJENA ARANŽMANA UKLJUČUJE:
• prevoz autobusom visoke turističke klase
• 1 noćenje sa doručkom u hotelu 3***
• pratioca grupe tokom putovanja
• pripremu, organizaciju i garanciju putovanja

❌ CIJENA NE UKLJUČUJE:
• putničko zdravstveno osiguranje - 8 KM
• boravišnu taksu - 5 € (plaća se lično na recepciji hotela)
• Fakultativni izleti

🍁 Oktobar je savršen za obilazak Italije, ugodnije temperature, jesenja atmosfera i tri prekrasna grada u jednom putovanju. ❤️

⚠️ FIRST MINUTE CIJENA 189 KM VAŽI SAMO ZA PRVIH 20 PRIJAVA!
Nakon toga cijena aranžmana iznosi 229 KM.

📲 Rezervišite svoje mjesto na vrijeme!
☎️ 062 26 16 36
☎️ 061 333 120

🚌 Putujte sa Suncem, stvaramo uspomene! ☀️

23/08/2026

☀️🌊 PRIMOŠTEN | BISER JADRANA ! 🌊☀️
Pridružite nam se na nezaboravnom jednodnevnom izletu u prelijepi Primošten, spoj kristalno čistog mora, sunčanih plaža i vrhunske ljetne atmosfere! 🏖️😎

📅 Termin: 29.08.(Polazak sa petka veče na subotu )
💰 Cijena: 59 KM

🚍 Polasci svake sedmice iz:
Zavidovića, Žepča, Zenice, Kaknja, Visokog, Podlugova, Vogošće, Sarajeva, Konjica, Jablanice i Mostara.

• U cijenu nije uključeno:
PZO osiguranje / 3 KM po osobi.

🌴 Ljeto je stvoreno za more, sunce i putovanja. Vidimo se u Primoštenu.

+387 62 261 636 / +387 61 333 120

Photos from Odmori.ba's post 23/08/2026

☀️ Danas smo na Orebiću ! 🌊
Naši putnici današnji dan provode uz more, sunce i predivne prizore Orebića. 🏖️💙

Želimo im ugodan dan, lijepo vrijeme i mnogo uživanja!

A mi nastavljamo stvarati uspomene zajedno. ☀️🚌
Putuj sa suncem – Odmori.ba travels 💛

Naredni jednodnevni izlet:
PRIMOŠTEN - 29.08.
GRADAC, ZAOSTROG, DRVENIK - 30.08.

Photos from Odmori.ba's post 22/08/2026

🇹🇷 ISTANBUL + BURSA U OKTOBRU 🍁
🧡GARANTOVAN POLAZAK 🧡

🌍 Istanbul grad koji spaja dva kontinenta, historiju i savremeni duh. Uživajte u šetnjama kroz bazare, veličanstvenim džamijama i mirisima orijentalne kuhinje, uz poseban proljetni ugođaj.

🇹🇷 Posjetite prelijepu Bursu grad koji je bio prva prijestolnica Osmanskog carstva i koji i danas odiše posebnim šarmom.

🚌 Polazne stanice:
Sarajevo, Vogošća, Podlugovi, Visoko, Kakanj, Zenica, Žepče, Zavidovići, Maglaj, Doboj, Gračanica, Tuzla, Bijeljina

📅 Termin: 03.10.-10.10.
🏨 5 noćenja sa doručkom
💰 FIRST MINUTE cijena: 399 KM

✅ U cijenu je uključeno:
✔ Prevoz modernim turističkim autobusom
✔ Smještaj u hotelu 3* (5 noćenja sa doručkom)
✔ Pratilac ispred agencije
✔ Obilazak Edirnea

❌ Dodatni troškovi (nisu uključeni):
🔹 PZO (putno zdravstveno osiguranje): 3 KM po danu za osobe do 60g, preko 60g 5KM
🔹 Tranzitna taksa kroz Srbiju: 8 KM (4 KM polazak + 4 KM povratak)
🔹 Fakultativni izleti

📞 Rezervišite svoje mjesto na vrijeme!
📲 +387 62 26 16 36 / +387 61 333 120

22/08/2026

☀️ JEDNODNEVNI IZLET NA MORE ☀️
🏖️ GRADAC • PODACA • ZAOSTROG • DRVENIK

Spakujte peškir, kupaći i dobro raspoloženje, mi vas vodimo na dan pun sunca, mora i odmora! 🌊⛱️

📅 30.08.2026. ( polazak subota veče na nedjelju )

💰 CIJENE PREVOZA:
📍 Zavidovići, Žepče, Zenica – 50 KM
📍 Kakanj – 45 KM
📍 Visoko, Podlugovi, Vogošća, Sarajevo – 40 KM 📍 Konjic, Jablanica, Mostar – 35 KM

✅ Cjelodnevni boravak na moru
✅ Ugodna vožnja turističkim autobusom
✅ Idealno za porodice, parove i društvo

U cijenu nije uključeno:
PZO osiguranje / 3 KM po osobi.

📞 Rezervacije i informacije: +387 61 333 120

22/08/2026

☀️ POSLJEDNJI DANI LJETA U ULCINJU PO AKCIJSKOJ CIJENI! 🌊🏖️

Iskoristite kraj augusta za još malo mora, sunca i odmora !
📅 26.08. - 01.09. 🌴 6 dana 229 KM
🚌 Prevoz + smještaj

🏡 Još 2 apartmana u ponudi!
🔥 POSEBNA AKCIJA
Rezervišite za 2 osobe, a TREĆA OSOBA ima GRATIS SMJEŠTAJ! 🤩

Idealna prilika za porodicu ili društvo da zajedno uhvatite još malo ljeta. 🌊☀️

📲 Rezervacije i informacije:
📞 062 261 636
📞 061 333 120
Odmori.ba – stvaramo uspomene. 💙

Photos from Odmori.ba's post 22/08/2026

Sretno kući ❤️

Još jedno putovanje polako privodimo kraju, a naše putnike vraćamo kući pune lijepih uspomena, osmijeha i priča koje će se još dugo prepričavati. 🚌☀️

Hvala vam što ste baš nama poklonili svoje povjerenje i što ste i ovo putovanje učinili posebnim. ❤️
Želimo vam sretan i ugodan povratak kući, a mi se već radujemo nekom novom putovanju i novim zajedničkim uspomenama! 🌍✨

Odmori.ba – putuje se zbog mjesta, vraća zbog uspomena. 🥰

21/08/2026

🎁 NAGRADNA IGRA OSVOJI PUTOVANJE U ISTANBUL + BURSU ! 🇹🇷☀️
Vrijeme je da nekoga od vas obradujemo putovanjem 😍

📅 03.10. – 10.10.2026.

Kako učestvovati?
☀️ Zapratite našu stranicu Odmori.ba Travels
❤️ Lajkajte ovu objavu
📲 Podijelite objavu na svom profilu ili storiju
👥 U komentaru označite 2 osobe s kojima biste voljeli putovati ( više komentara veća mogućnost da baš vi osvojite putovanje ali razlicite osobe )

🏆 Jednog sretnog dobitnika nagrađujemo putovanjem u Istanbul + Bursu!

📣 Nagradna igra traje do 20.09.2026 kada ćemo i objaviti sretnog dobitnika.

Sretno svima! 🍀☀️

PUTUJTE SA SUNCEM - STVARAMO USPOMENE. 💙

Photos from Odmori.ba's post 21/08/2026

🌊 Večeras ponovo krećemo put Crne Gore! 🇲🇪

Još jedan autobus, još jedna ekipa i još jedna priča koju ćemo zajedno pretvoriti u lijepe uspomene. 💙 Hvala vam što birate baš nas i što nam iz sezone u sezonu poklanjate svoje povjerenje. 🚌☀️

A ako još uvijek razmišljate gdje za kraj ljeta – možda je baš vrijeme za Crnu Goru! 🌴

📅 Sljedeći termini:
26.08 – 01.09.
31.08 – 06.09.
05.09 – 11.09.

Vidimo se na moru! 🌊✨

21/08/2026

🌊 ULCINJ + KOTOR | MORE, ODMOR I POGLED KOJI SE PAMTI! 🚠✨

📅 08.09. – 11.09.2026.
🌴 2 noćenja u Ulcinju + posjeta Kotoru
💰 CIJENA OD 149 KM

Produžite ljeto uz more, odmor i jedan od najljepših pogleda na Bokokotorski zaliv. 💙
Uživajte u Ulcinju, prošetajte čarobnim Kotorom, a za potpuni doživljaj odaberite vožnju žičarom Kotor Cable Car do panoramskog vidikovca iznad Kotora. 🚠✨

✅ U CIJENU UKLJUČENO:
🚌 Prevoz turističkim autobusom
🏡 2 noćenja u Ulcinju Apartmani Delux
👩‍💼 Pratilac ispred agencije
🏰 Posjeta Kotoru

❌ U CIJENU NIJE UKLJUČENO:
🛡️ Putničko zdravstveno osiguranje (PZO) - 3 KM po danu
🛡️ Za osobe starije od 60 godina - 5 KM po danu
🚠 Vožnja žičarom Kotor Cable Car do panoramskog vidikovca iznad Kotora - fakultativno, uz doplatu

⚠️ BROJ MJESTA JE OGRANIČEN!

📲 Rezervacije i informacije:
📞 062 261 636
📞 061 333 120

Want your business to be the top-listed Gym/sports Facility in Visoko?

Click here to claim your Sponsored Listing.

Location

Telephone

Address


Visoko